O nas

Miody i pyłek pszczeli wytwarzany w naszej pasiece chrakteryzują się doskonałą jakością i czystością.

Z uwagi na charakter wędrowny pasieki nasze pszczoły mają możliwość korzystania tylko i wyłącznie z obszarów pożytkowych położonych na terenach czystych ekologicznie.

Nasza pasieka przemieszczana jest na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie – terenu objętego programem Natura 2000. Nasze pszczoły korzystają z pożytków położonych na obszarach Rezerwatów Przyrody: Cicha Dolina, Las Bukowy, Nad Białką w masywach górskich: Góry Parkowej oraz Biskupiej Kopy i Srebrnej Kopy, przełomach rzek: Białej, Złotego Potoku i Bystrego Potoku.

W naszej pasiece użytkujemy tylko i wyłącznie ule drewniane wykonane z drewna świerkowego wyłożone wewnątrz klepkami drewna lipowego oraz drewniane ule jednościenne, co jest ukłonem w kierunku naturalnego bytowania pszczół w barciach.

Przy pozyskiwaniu miodu korzystamy tylko i wyłącznie ze sprzętu najwyższej klasy posiadającego atest PZH oraz dopuszczenie do kontaktu z żywnością co jest gwarancją niezmienionych cech organoleptycznych charakterystycznych dla danego produktu.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów. Pamiętaj, tylko prawdziwy i naturalny miód ulega krystalizacji. 

pasieka